Altın İğne Nedir? Ne İşe Yarar?

0
94

Altın İğne Nedir? Ne İşe Yarar?

Ciltteki bozuk dokuları onarmak ve hücreleri yenilemek için yapılan İzmir altın iğne uygulaması son derece aktif bir uygulamadır. Uzun vadeli bir şekilde cildinizin onarılmasına yardımcı olur. Cildi gençleştirmek ve tamamen güzelleştirmek amacıyla uygulanan İzmir altın iğne özellikle derinlerde kalan bozuk dokuların onarılmasına olanak sağlıyor.

Gelişen ve değişen son teknoloji ile yapılmakta olan altın iğne uygulamasında en önemli nokta ise tamamen dokulara yönelik yapılması ve kökten bir iyileşme sağlamasıdır. Ciltte meydana gelen yüzeysel ve derinde meydana gelen dokusal sorunların çözümlenmesi için altın iğne uygulaması gönül rahatlığıyla yapılabilir. Alanında uzman olan güzellik uzmanları ya da doktorlar tarafından uygulanan bir sistemdir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

En az cilt bakımı kadar revaçta olan ve cilde verilen önemin peşinden gelen epilasyondur. Birçok epilasyon yöntemi mevcuttur. Ancak ağda, jilet, tüy dokucu losyon ve sprey gibi ürünler hem cilde zarar veren hem de kılları kökünden alsalar dahi kısa sürede yeniden kıllanmaya yol açan yöntemlerdir. Burada devreye giren İzmir lazer epilasyon sayesinde sizler de kıllarınıza veda edebilirsiniz. İzmir lazer epilasyon çeşitleri kılları tamamen kökünden dökmeye başlayan ve tamamen temiz bir cilde kavuşmanızı sağlayan bir işlemdir. Kıllarının köklerine ve cilt tonunuza göre uygulanmakta olan buz lazer epilasyon çeşitleri kendi içerisinde ayrılabiliyor.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyon çeşitleri ikiye ayrılır. En çok tercih edilen ve özellikle de en çok sonuç alınan yöntem ise buzlu lazer yöntemidir. Kullanılan başlıkta zamanla buzlanma meydana gelir. Böylece ciltte yanma, kızarma ya da tahriş ve acı gibi hislere yön verilmez.

Bu gibi hisler hissedilmeye başlandığı andan itibaren kısa sürede içerisinde buzlanma başlığı devreye girerek cildi soğutur. Böylece hem rahatlama hissi meydana gelir hem de kıl kökleri dökülmeye başlar.

Hydrafacial Uygulamasında Neler Yapılır?

Ciltte meydana gelen bozuklukları ve cilt sorunlarını arka plana atmak ve cildi istediğiniz pozisyon ve görüntüye sokabilmek için izmir hydrafacial uygulaması yaptırabilirsiniz. İzmir hydrafacial uygulaması sayesinde cildiniz pırıl pırıl bir görünüme kavuşacak, parlamaya başlayacak ve özellikle de cilt yüzeyi pürüzsüz bir hâl kazanacaktır. Hydrafacial uygulamasında cildin derinlerine inilerek temizleme ve radyo frekans uygulaması yapılır. Gönderilen ışınlar sayesinde cildin derinliklerinde kalan dokular düzeltilir, yenilenir ve birbirine daha sıkı hale getirilir.

Altın İğne Nasıl Uygulanır?

Altın iğne tamamen profesyonel ve pratik bir şekilde seanslar şeklinde uygulanır. Özellikle de İzmir lazer epilasyon bünyesinde uygulanmakta olan altın iğne fırsatlarını paketler dahilinde kaçırmamanız gerekiyor. Oldukça uygun fiyatlar dahilinde ve hediyeli kampanyalar dahilinde sunulan bu uygulamayı yaptırarak cildinizde bulunan kolajken seviyesini de arttırabilirsiniz.

Ciltte yer alan hem yüzeysel hem de derin bozuklukların giderilmesine de olanak sağlar. Aynı zamanda hasarlı olan tüm bölge ve hücreleri de yenileyerek deri altına enerji gönderilmesini sağlar.

Altın İğne Nedir? Ne İşe Yarar?

Cilt altına uygulana altın iğne işleminde en önemli nokta radyo frekans uygulamasıdır. Deri altında bulunan tüm hasarları kontrol altına alarak oldukça uzun vadeli bir iyileşme ve kullanım sağlar. Özellikle de dokular arası ısının ve enerjinin ortaya çıkmasına yardımcı olan bu uygulama sayesinde cildinizde meydana gelen gençlik ve güzelliği de gözle görülür şekilde fark ediyor olacaksınız.

Hasarlı tüm dokuların yenilenmesini sağlayan ve özellikle de kolajken seviyesinin arttırılmasına olanak sunan İzmir altın iğne işlemini yaptırmadan önce cildinizin uygun olup olmadığı da ölçülür.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here