Anıl Uzun ile Fotoğrafçılık Üzerine

0
52

Anıl Uzun ile Fotoğrafçılık Üzerine

Analog fotoğrafçılık yapmak ve bu alanda kendisini geliştirmek isteyenler için Anıl Uzun blog sitesinde çok kıymetli paylaşımlar yapıyor. Analog fotoğrafçılık yanında dijital fotoğrafçılıkla ilgili içerikler de aynı adreste yer alsa da sanatçının asıl tutkusu analog fotoğrafçılık üzerine.

Amatör Fotoğrafçılar İçin Kıymetli İpuçları Paylaşıyor

Amatör olarak fotoğraf çekimleri yapan ya da fotoğraf çekmeye başlamak isteyenler için yıllardır bu alanda çalışan ve deneyim sahibi birinin tavsiyelerini almak çok faydalı olsa gerek. Anıl Uzun bu adreste kendi fotoğrafçılık yolculuğunda yaşadığı deneyimlerden yola çıkarak yolun başında olan sanatçıların yolunu açmaya çalışıyor.

Karşılık Beklemeden Paylaşmak Hakkında

Sanatçı yaşam tarzı olarak paylaşmayı ve başkalarına el uzatmayı seviyor. Bu özelliği ile geçmiş yıllarda birçok sosyal sorumluluk projesinde yer almıştır. Fotoğrafçılık sanatında yetenekli olduğunu gördüğü insanlara el uzatarak ilerlemelerine yardımcı olmuştur. Birçok çalışma ve sergisinin gelirini yardıma ihtiyacı olan kişilere aktarmıştır. Hazırladığı blogda da karakter yapısına uygun şekilde insanlara faydalı olmaya gayret ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here