Antalya Tüp Bebek Uzmanı

0
124

Bebek sahibi olmak isteyenlerin son zamanlarda bebeklerinin geç olmasını beklemeden tüp bebek tedavi merkezlerine başvurduğu bilinmektedir. Tüp bebek sistemi ile son zamanlarda bebek sahibi olmak isteyenlerin sayısı bir hayli fazlalaşmıştır. Bazı nedenlerden dolayı çocuğu olmayan kadın ve erkekler tüp bebek merkezlerine giderek çocuk sahibi olmak isterler.

Antalya Tüp Bebek Uzmanı tarafından yapılan tüp bebek tedavisinde bebeğinin olma ihtimali yüksek olan çiftlerin sayısı bir hayli fazladır. Tüp bebek tedavi hizmeti veren kliniğimizde, embriyo çözme ve embriyo transferi, embriyo tıraşlama, embriyo dondurma ve saklama, mikroenjeksiyon, aşılama, hormon bozukluğu tedavisi nedeni ile bebeği olmayan kadınlar için hormon tedavisi yapılmaktadır. Kadınlarda en fazla bebek sahibi olamama nedenlerinden birisi de hormon bozukluğudur.

Hormon bozukluğu tedavi edildiğinde kadınların doğal yollar ile bebek sahibi olduğu gözlemlenebilir. Bebek sahibi olmak isteyen kadınların öncelikli olarak bebek planı yaptıklarında hormon testleri, bazı jinekolojik muayenelerden geçmesi gereklidir. Her zaman tüp bebek tedavisi son çare olarak bebek sahibi olmak isteyen ebeveynlere sunulmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here