Gündem

Ataşehir Açık Tekel

Siparişleriniz sonrasında tekel ürünlerin soğuk ve zarar görmeyecek şekilde güvenle adresinize ulaştırılıyor. Siparişlerinizin tamamı hijyenik ortamda paketlenir.

 

Ataşehir tekel bayisi günün her saati siz değerli müşterilerine satış gerçekleştiriyor. İnternet üzerinden verdiğiniz tekel ürünler taşıma sırasında bayi tarafından sigortalanır. Ataşehir tekel bayisi sektöre ilk adım attığımız günden bu yana müşterilerine en doğru, güvenilir ve hızlı şekilde karşılık verebiliyor. Evinizden çıkmadan günün her saati şu semtlerden sipariş verebilirsiniz;

  • Kayışdağı
  • Batı Ataşehir
  • Doğu Ataşehir
  • İnönü
  • İçerenköy
  • Bakkalköy

İstanbul’un gözde semtlerinden Ataşehir ilçesinde hizmet veren bayi tüm tekel ürünlerini tek bir çatı altında tutmayı başarıyor. Haftanın her günü bu adres üzerinden sipariş verebilirsiniz. Bir tekel bayisinde aradığınız tüm ürünler online olarak satışa çıkarılıyor. Dilerseniz bayi ile WhatsApp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Zamansız ihtiyaçlarınız için bayi günün her saati sizlerin yanında olmaya devam ediyor. 7 24 tekel bayisi üzerinde tüm ihtiyaçlarınız kolayca karşılanıyor.

7/24 Açık Tekel

Ataşehir’de size en yakın tekel bayisi ihtiyaçlarınıza kısa sürede yanıt veriyor. Günün herhangi bir saatinde tekel ürünlerine ihtiyacınız bulunuyorsa bu site üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Tek bir tıkla ürünler sizlerle bir araya geliyor. Evinizden çıkmadan dilediğiniz tekel ürünü kapınıza geliyor. En özel tekel fiyatlarını bu site üzerinde bulabilirsiniz. Günün herhangi bir saatinde bu adres üzerinden tekel bayisine ulaşabilirsiniz. Bayi servis araçları ile tekel ürünlerini sizlerin ayağına getiriyor. 7 24 tekel hizmeti için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu