Bu setlerle okuma yazmayı öğrenmek ve öğretmek çok kolay

0
75

Eğitim ve kültür yayıncılığının öncü markalarından Tudem Yayın Grubu’nun ilkokul birinci sınıf öğrencileri ve öğretmenlerinin ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığı iki ayrı set, okuma yazma öğretiminin tüm süreçlerini kapsıyor.

 

Tudem Okuma Yazma Seti okuma yazma öğretirken ihtiyaç duyulan tüm materyal ve kaynakları içeriyor. Birinci sınıf müfredatına uygun olarak dik temel harflere göre hazırlanan set toplam 30 parçadan oluşuyor. Sette, dinleme ve ilk çizgi çalışmalarını içeren Okula Başladım kitabı, 14 ayrı Okuyorum Yazıyorum fasikülü, 7 Okuma Kitapçığı, 2 ayrı Yazı Defteri, 2 ayrı Tekrar Çalışmaları kitabı, Matematik Defteri ve Matematik Tekrar Çalışmaları Kitabı, Hızlı Okuma kitabı ve Akıl Oyunları fasikülü bulunuyor. Sette ayrıca, dinleme etkinlikleri, interaktif çalışmalar ve dönem sonunda öğrencinin başarısını ödüllendiren sertifika yer alıyor.

 

Modern tasarımı ve uygun fiyatıyla dikkat çeken BlokTest Okuma Yazma Seti de okuma yazma öğretimindeki tüm süreçleri kapsıyor. Set, 5 ayrı Okuyorum Yazıyorum fasikülü, Yazı Defterim, Hece Kitabım, Okuma-Yazma Tekrar Çalışmaları, Matematik fasikülleri, 5 ayrı İlk Okuma Kitabım ve Okuma Yazma Sertifikası olmak üzere toplam 15 parçadan oluşuyor.

 

Tudem Yayın Grubu, okula uyum haftası için Tudem Okuma Yazma Seti’nin Okula Başladım Dinleme ve İlk Çizgi Çalışmaları fasikülünü ücretsiz olarak öğrencilerin ve öğretmenlerin kullanımına sunuyor. Fasikül www.tudem.com adresinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

 

Tudem Okuma Yazma Seti ve BlokTest Okuma Yazma Seti’ni sınıfında okutan öğretmene, özel kutusu içinde Öğretmen Seti hediye ediliyor. Öğretmen Setinde; öğrenci setinin tamamı, afişler, posterler ve kartlar yer alıyor. Öğretmenler kendilerine verilen şifreyi kullanarak tudemakas.com üzerinden akıllı tahta uyumlu AKAS 3.0 ile setlerin tüm içeriğine ulaşabiliyor. Ekran paylaşımı ile uzaktan eğitimi kolaylaştıran AKAS, bu özelliğiyle 2020-2021 eğitim öğretim yılında öğretmenlerin kazanımları öğrencilere aktarmasında çok faydalı olacak.

 

Tudem Okuma Yazma Seti ve BlokTest Okuma Yazma Seti tüm Tudem bayilerinden edinilebilir.

Hibya Haber Ajansı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here