Gündem

Çocuklarınızı Mutlu Edin

Küçük çocuklar her zaman anne babaları ile vakit geçirmek isterler. Onlarla birlikte oyun oynamak ve beraber uyumak isterler.

Bu amaç doğrultusunda da pek çok anne baba çocuğu için farklı aktiviteler yapar. Bu aktivitelerden biri de çocuğa masal okumak olur. Çocuklar anne babalarının masal okumasını duyarak hem daha rahat bir şekilde uykuya dalar hem de kendilerini yeni bir dünya içinde bulurlar.

Çocuklara yeni bir dünya oluşturmak amacıyla pek çok anne baba masal kitabı ya da kısa masal oku uygulamaları kullanırlar. Bu uygulamalar sayesinde çocuk için birçok masal kitabı bulunabilir. Ancak her ne kadar kısa masal oku uygulamalarında masal kitapları bulunsa da bu masallardan bazıları çocuklara yardımcı olmaz. İşte bu noktada çocuklara yardımcı olmak amacıyla Kocamanbi’site sizlerledir.

Kocamanbi’site Ailesi İle Çocuğunuza Masal Okumaya Başlayın

Çocuk masallarındaki amaç çocuğun gelişimine katkı sağlamaktır. Bu yüzden de çocuk masalları kısa hikayeler tarzında pek çok masal olmaktadır. Ancak her masal kitabı her çocuk için uygun olmamaktadır. Bu noktada da Kocamanbi’site ailesi bu sorunu çözmek amacıyla kurulmuştur.

Kocamanbi’site ailesi sayesinde her yaştan çocuk masalları kısa hikaye tarzında olan masal ve hikayelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çocuğun gelişimi için okuyacağınız masallar sayesinde sizler de onunla birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Güzel zaman geçirme dışında en önemlisi de çocuğunuzun yaşına uygun bir şekilde hayal dünyası oluşturmasını sağlayabilirsiniz.

Başa dön tuşu