Cs Go Oyununda Hile Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

0
64

Vac Ban Yememek İçin Ne Yapılmalı?

İlk olarak VAC konusunda düzgün önlemler almış olan platformları tercih etmelisiniz. CS:GO hile platformları gün geçtikçe artıyor. Haliyle, aralarından güvenilir olanı bulmak sizin elinizde. Platform seçiminiz için dikkat etmeniz gereken başlıca özellik ise VAC tarafından hesabınıza herhangi bir erişim sağlanmaya çalışıldığı durumda hilenin kendini otomatik kapatacak olduğu bir yazılımı seçmelisin.

Overwatch Ban Yememek İçin Ne YapılmalI?

Overwatch ban yeme riskiniz asla sıfır değildir. Çünkü anti-hile sistemidir ve sizin çok üstünüz olan kullanıcıların oyunlarınızı izlediği bir sistem olarak işlev görür. Oyun esnasında arka arkaya rapor yerseniz eğer bu sistemde gözükmeme ihtimaliniz yok. Fakat CSGO hile kullandıkça kendinizi geliştireceksiniz ve bu riski azaltacaksınız. Peki CS GO hilesi kullanırken overwatc ban yemekten nasıl korunmalısınız? İşte cevabı;

  • CS GO hile kullanımı, pürüzsüz işliyor gibi görünse de yine de limitlerinizi zorlamayın. Hileyi kullanmaya başladığınız ilk günlerden 40-50 adam öldürürseniz olmaz. Maçlarınızda ortalama olarak 20-30 kişi vurarak başlamalısınız. Böylece oyunun yapay zekası da sizin gelişiminizin doğal olduğunu düşünecek.
  • Wallhack yani diğer bir deyişle düşmanı duvarın arkasından gösteren hileyi kullanacağınız zaman adamı gözetleyin ve o yerinden çıkmadan yanına gidip ateş etmeyin. Adamın yerini bildiğiniz için zaten bir adım öndesiniz ve yerinden çıktığı an da sizi fark etmeden onu öldürebilirsiniz.
  • Düşmanınızı duvarın arkasından görün ama imlecinizi üstüne tutmayın.
  • Herhangi bir alan değişikliğinizde dümdüz koşarak gitmeyin. Sağınıza solunuza bakarak gidin. Her ne kadar siz adam olmadığını bilseniz de uzaktan bunu belli etmeyin. Çünkü sizi pusarak gözetleyen bir oyuncuya denk geldiğinizde size rapor atabilir.

 

Kaynak:  https://oneshotpremium.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here