Dezenfeksiyon İlaçlama

0
192

Dezenfeksiyon İlaçlama

Her türden haşerenin imha edilme işlemi için çalışan bu firmalar ev, bahçe, tarla, işyerleri, fabrikalar, gıda tesisleri hiç fark etmiyor. Bir telefonla istenilen mekana önceden gelerek keşif yapıyorlar. Daha sonra da haşerenin cinsine göre ekipmanlarını alıp sizi bu sıkıntılı durumdan kurtarıyorlar.

İlaçlama Çeşitleri Nelerdir?

Dezenfeksiyon nasıl yapılır sorusunun cevabını arıyorsanız, dezenfeksiyon ilaçlama fumigasyon ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama, kokulu ilaçlama, ULV ilaçlama olmak üzere haşerenin cinsine göre ilaçlama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Hangi Çeşit Haşere İlaçlama Yapılıyor?

Kırkayak, gümüşcün balığı, karınca, hamam böceği, kene, kemirgenlerin her çeşidi (fare, lağım faresi), kulağakaçan, örümcek türleri, sinek, tahtakurusu gibi haşerelerde hizmet verilmektedir.

İlaçlamada Fiyatlar Nasıl Hesaplanıyor?

İlaçlama yapılacak olan mekanın büyüklüğüne ve ilaçlanacak olan haşerelerin cinsine, azlık ve çokluk durumuna göre kullanılacak olan ilaç miktarlarına göre ayarlanmaktadır. Keşif için gelen ekip bütün bu unsurları hesaplayarak sizlere olabilecek en uygun fiyatı çıkartmaktadırlar.

Bu konuda destek ve bilgi almak için site üzerinden destek butonu tıklayabilir ya da verilen telefon numaralarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here