Dolandırıcı Medyum Hocalar

0
283

Dolandırıcı Medyum Hocalar

İnsanlar zor zamanlar geçirirken veya hayatlarında belli başlı sıkıntılar ile baş başa kalırken yardım arayışları içine girebiliyorlar. Söz konusu olan bu yardımlar arasında en popüler olanı da medyumlardır. Medyumların çeşitli maneviyat güçleri ile insanlara yardım ettiğine dünya üzerinde birçok insan inanıyor.

İşte bu inançları kullanan ve bu konuda insanların mağdur olmalarına yol açan sahtekar medyumlar da vardır. İşte söz konusu olan bu site de insanların çeşitli zayıflıklarından yararlanarak onları dolandıran medyumların kurbanları tarafından açıkça deşifre edilmesini amaçlıyor.

Bu sayede de dolandırıcı medyum hocalar tarafından daha fazla insanın mağdur edilmesinin önüne geçmeye çalışıyor. Özellikle de son yıllarda büyük bir artış gösteren Almanya medyum hocalar bu sayede deşifre oluyor ve insanlar tarafından tercih edilmelerinin önüne geçiliyor.

Hassasiyetlerin Suiistimali

İnsanların dini olgulara karşı var olan ve manevi yardımlara karşı olan inançlarını kullanmak sureti ile para kazanmaya çalışan bu sahte hocaları internet sayfalarında reklam verirken rahatlıkla görebilirsiniz. İşte söz konusu olan bu site ile insanlar artık kime güveneceklerini daha rahat seçebilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here