Elektronik Sigara Tanıtım

0
109

Elektronik Sigara Tanıtım

Türkiye elektronik sigara ürünlerinin satışını yapan firma 2017 yılından beri ürünleriyle sigara tiryakilerine hitap ediyor. Normal sigarayı bırakarak elektronik sigara kullanmaya başlayan kişiler firmanın ürünlerini satın alabiliyorlar. Online satış yapan firma tüm Türkiye’ye pod mod satışı gerçekleştiriyor. Sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde satın alınan ürünleri kargo yoluyla müşterilerine ulaştırıyor.

Elektronik Sigara Markaları

Firmanın tüm Türkiye için satışını yaptığı elektronik sigaralar farklı marka ve modellerde bulunuyor. Yaklaşık 25 farklı markanın ürünü satan firmanın bu markalarına ait ürünlerini satın almak isteyen kişiler markalar için hazırlanmış kategorilerden yararlanabiliyor. uwel caliburn satın almak isteyen kişiler Uwell sayfasına girerek model seçimi yapabiliyorlar. Firmanın pod modlarında farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Böylelikle kişiler diledikleri renkteki ürünü kullanabiliyorlar.

Elektronik Sigara Kartuşları Satışta

Elektronik sigara satışında önemli bir pazar payına sahip olan firma sigaralar için gerekli olan kartuşların da satışını yapıyor. Kartuşlar markalar için özel üretilmiş ve %100 uyum sağlayan ürünler oluyor. Böylelikle kullanımda herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor. Kişiler kartuş bölümünden marka belirleyerek kartuş siparişi verebiliyorlar. Ellerinde uwell cihaz bulunanlar uwel caliburn kartuş satın alabiliyorlar. Ayrıca markanın diğer modelleri içinde kategoride kartuş bulabiliyorlar.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here