Gündem

En İyi Boşanma Avukatı

En İyi Boşanma Avukatı

İstanbul Şişli’de Boran & Üner Hukuk ve Danışmanlık ofisinde avukatlık faaliyetlerini sürdüren Penbe Üner Keskin, 19 yıllık mesleki tecrübesini birçok hukuki davada bulunarak pekiştirmiştir.

Son dönemlerde boşanma avukatı olarak hizmet veren Avukat Penbe Üner Keskin, evlilik sözleşmesi ve mal rejimi konularında da hukuki danışmanlık hizmeti veriyor. Bu tecrübesiyle, İstanbul’un en çok aranan avukatlarından birisi olmuştur. Hukuki olarak birçok alana hakim olan Avukat Penbe Üner Keskin, meslekteki son dönemlerinde, aile hukuku iş ve işlemlerine yönelmiştir.

Avukat Penbe Üner Keskin Kimdir?

Penbe Üner Keskin, 2003 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde lisans eğitimini tamamlayarak mesleğe atılmıştır. Zorunlu stajını tamamladıktan sonra serbest avukat olarak çalışmalarına başlayan Penbe Üner Keskin, bugünlerde İstanbul’da Boran & Üner Hukuk ve Danışmanlık ofisinde hizmet vermek veriyor. Sadece meslekte geçirdiği yıllar nezdinde tecrübe edinmeyen Avukat Penbe Üner Keskin, aynı zamanda, bu süreçte birçok dava görmüş ve danışmanlık yapmıştır.

Avukat Penbe Üner Keskin Meslek Tecrübesi

Avukat Penbe Üner Keskin, mesleki hayatı boyunca çok çeşitli alanlarda faaliyette bulunmuştur. Bunlar arasında;

 • Gayrimenkul Hukuku,
 • Aile Hukuku,
 • İş Hukuku, alanları vardır.

Bunların yanı sıra, aynı zamanda çok çeşitli seminerlere de katılarak sürekli bir gelişim içerisinde olmuştur. Son olarak arabuluculuk eğitimi de alan Avukat Penbe Üner Keskin, aldığı bu eğitim doğrultuda mesleğinin son dönemlerinde arabuluculuk hizmeti de vermeye başlamıştır.

Avukat Penbe Üner Keskin Danışmanlığı

Avukat Penbe Üner Keskin, avukatlık hizmetinin yanında hukuki danışmanlıkta veriyor. Hukuki danışmanlık verdiği konular arasında;

 • Sigorta Hukuku,
 • Ceza Hukuku,
 • Evlilik Sözleşmesi,
 • Mal Rejimi,
 • Boşanma Davaları,
 • İşçi İşveren Davaları,
 • Tazminat Davaları,
 • Ticaret Hukuku, vardır.

Görüldüğü üzere Avukat Penbe Üner Keskin, hayatın içindeki konular üzerinde yoğunlaşarak, insanlara, karmaşık hukuki süreçler konusunda yardımcı oluyor. Verdiği danışmanlık hizmetlerinden yararlanan kişiler, kendilerine yol gösterilmesi üzerinde hem zamandan tasarruf ediyor hem de hukuki süreçlerini olumlu sonuçlandırıyor.

Arabulucu Olarak Penbe Üner Keskin

Bilindiği üzere arabuluculuk iş ve işlemleri, işçi ile işveren arasındaki uyuşmazlıkların çözümü esasına dayanan süreçleri kapsıyor.

Avukatlık hizmetleri esnasında, iş hukuku alanında da oldukça tecrübe edinmiş olan Avukat Penbe Üner Keskin, arabuluculuk hizmetlerini de bu tecrübesi üzerine inşa etmiştir. Arabulucu Penbe Üner Keskin, sadece iş ilişkisinden doğan davaları yürütmüyor, aynı zamanda iş sözleşmesinin nasıl hazırlanacağı konusunda işverenlere danışmanlık hizmeti de veriyor.

İş hukuku ile aile hukukundan doğan boşanma, evlilik sözleşmesi ve mal rejimi gibi hukuki iş ve işlemlerinde aranan en önemli kişi olan Avukat Penbe Üner Keskin, hizmet verdiği kişilerin memnuniyeti de göz önünde bulundurulduğunda İstanbul’daki en iyi avukattır.

 

 

Başa dön tuşu