Gom Player

0
48

Gom Player

Akıllı telefonların bizlere sunduğu en iyi imkânlardan biri, istediğimiz gibi rahatlıkla video ve görselleri açabilme şanslarını bizlere vermesidir. Bazı durumlarda mobil cihazlarımızı kullanırken birtakım video veya görsellerin açılamadığına tanıklık ederiz. Bu tür sorunlar genel olarak yazılım kaynaklı olabilmektedir.

Ancak çoğu zaman yardımcı birtakım uygulamalar sayesinde bu tür sorunların üstesinden gelinmesi olanakları da vardır. Dostindir sitesi üzerinde Gom Player yazılım programını indiren kullanıcılar, bunun üzerinden istedikleri gibi video ve çeşitli türde dosyaları rahatlıkla açabilirler.

Müzik İndirme Uygulaması

Dostindir sitesi üzerinde internette hoşunuza gidecek müzikleri indirebilmeniz konusunda da sizlere çok iyi nitelikte seçenekler sunulmuştur. En sevilen uygulamalardan biri olan Snatube uygulamasına bu site üzerinde yer verilmiştir. Bu uygulama Youtube sitesi üzerinden tamamen ücretsiz olacak şekilde mp3 müzikler indirmeye olanak vermektedir.

Dostindir sitesinden snaptube indir işlemiyle rahatlıkla bu uygulama mobil cihazlara indirilebilir. Bu uygulama sayesinde ayrıca istenirse İnstagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformları üzerinden de mp3 videoları indirilebilir. Ayrıca mp4 sisteminden mp3 sistemine dönüşüm de sağlanabilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here