İnstagram Takip Kontrolünün Kolay Yolu

0
56

İnstagram Takip Kontrolünün Kolay Yolu

Web sayfası Instagram kullanıcılarının merak ettiği bir konu olan takip konusu üzerine hizmet veriyor. Instagram kullanan kişiler takip ettikleri kişilerin kendilerini takip edip etmediğini merak ediyorlar. Kişilerin takip ettikleri kişileri tek tek incelemesi mümkün olduğunda bu merakı gideremiyorlar. Ancak web sayfası Instagram takip etmeyenler hakkında bilgi edinilmesini sağlıyor.

Instagram Hesabı İle Giriş

Instagram hesabı olana kişiler web sayfasında yer alan Instagram ile giriş yap butonunu tıklayarak Instagram takibi bırakanlar kimler öğrenebiliyorlar. Kullanıcı adı ve şifre girilmesinin ardından açılan sayfada takibi bırakan kişilerin Instagram isimleri listeleniyor. Böylelikle kişiler arkadaşlarından hangilerinin onu takipten çıkardığını öğrenebiliyorlar.

Kendi Takip Etmediklerini Görebiliyorlar

Web sayfası Instagram takip etmeyenleri bulma yanında kişilerin takip etmediği kişileri de görmelerini sağlıyor. Böylelikle hesap sahipleri kendilerini takip eden arkadaşlarını takip etmediklerini veya yanlışlıkla takipten çıkardıklarını görme şansı elde ediyorlar. Bu bilgiyi ise yine Instagram kullanıcı adı ve şifre girişiyle açılan sayfada yer alan takip edilmeyenler bölümünden öğrenebiliyorlar. Takip etmeyenleri bulmak için geliştirilmiş olan aracı kullanarak karşılıklı olarak takipleştikleri arkadaşlarını da görme şansı elde edebiliyorlar.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here