Sponsorlu Bağlantılar

Keçe Saksı

Keçe Saksı

Şehir hayatına olan büyük talep insanları topraktan ve tarımdan uzaklaştırmıştır. Büyük terasa sahip kişiler biraz daha şanslı iken diğer insanlar küçük balkonlar ile yetinmiştir. Firma istenilen her yerde tarım yapılacağını sizlere kanıtlamıştır. Keçe duvar saksısı ile küçük ve dar olan balkonlarınızı kullanışlı hale getirebilir ve ürün yetiştirebilirsiniz.

Çiçek edebilirsiniz veya çilek yetiştirebilirsiniz. Doğal ve organik olan bu ürünler sebze ve meyvelere zarar vermez. Kötü olumsuz hava şartlarında içeriye alarak sebze ve meyvelerinizin zarar görmesini engelleyebilirsiniz.

Hangi Ürünler Yetiştirilir?

Firma üretimini yaptığı her ürüne garanti verir. Keçe saksı her mevsim kullanılan bir üründür. Duvarlara monte etmek çok kolaydır. Keçe saksılık veya keçe duvar saksıları ile balkonlarınızda çiçekler ve sebze ve meyveler yetiştirebilirsiniz. Ölçülerinizi kendiniz belirleyerek sipariş oluşturabilirsiniz.

Bu saksıların içine sarkan çiçekler ekerek balkonlarınızı daha güzel ve estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Normal saksılar çok yer kaplarken keçeden üretilen bu ürünler çok daha az yer kaplayacaktır. Apartman duvarlarınıza dahi bu ürünleri asarak hem üretim yapmış olur hem de apartmanınızı daha güzel göstermiş olabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu