Sponsorlu Bağlantılar

Kenny Filminin Detaylı İncelemesi

Bilge adamlar birçok biçimde gelir ve bu sahtekarlığın baş kahramanı durumunda, çalışma günlerini kelimenin tam anlamıyla bok emmekle geçiren ortalama bir Avustralyalı erkek olan Kenny Smyth’in şeklini alır.

https://1080pfilmizle.org/basimiza-gelenler-turkce-dublaj-full-hd/

Festivallerden at yarışlarına kadar, Kenny ve Splashdown ekibi orada, geçici tuvalet olanaklarını sağlıyor ve bunlara katılıyor. Bu göz alıcı bir iş değil, ama dedikleri gibi birinin yapması gerekiyor. Ve bazı insanların (kendi babası da dahil olmak üzere) işine olan olumsuz tepkisine rağmen, bize gerçek ‘ürünle’ pek fazla temasının olmadığını hatırlatmakta ve bunu yaptığında bile, diyor ki: “Bütün bu yaygaranın ne hakkında olduğunu bilmiyorum, %80’i su ve kalan 20’sini halletmemiz için kimyasallarımız var.” Alımlı.

Bu, Kenny’nin cüretkar gururunun sadece bir örneğidir, çünkü diğer insanların ona ve hayattaki rolüne dair algıları tarafından aşağı çekilmeyi reddeder. Diğer insanların haksız yargılarının bir bütün olarak hayatına zarar verdiğini fark ettiğinizde, Kenny’de (yardımcı yazar Shane Jacobson tarafından zekice oynanır) bir dokunaklılık var. Boşanmasına neden olduğu için işini suçluyor ve işteyken ‘müşterileri’ onu küçümsemekten başka bir şey yapmıyor. Ancak defalarca belirttiği gibi, sorun işte değil, onu olduğu gibi kabul edemeyenlerdedir. Sonuçta, Kenny’nin dediği gibi, hepimizi birleştiren tek şey tuvaleti kullanmak.

Clayton Jacobson (Shane’nin gerçek kardeşi, aynı zamanda yardımcı yazar ve Kenny’nin filmdeki erkek kardeşi) tarafından derin bir samimiyetle yönetildi, tam olarak bir dakika içinde gülmek değil, ama kesinlikle sizi gülümsetmeye yetecek kadar tek satırlık ve saçma durumlar var. Ve komik alt tonların, çoğunlukla, ilgi uyandıran ve yürek ısıtan bir hikayeyi merkeze almak yerine ustaca desteklemek için bırakılması o kadar da kötü bir şey değil. İşlerin gerçekçiliğin sınırlarını zorladığı birkaç an olsa da, genellikle Kenny ve filmin geri kalan karakterleri öyle bir özgünlükle oynanıyor ki, her bir sevinç, gurur, utanç ya da öfke anı elle tutulur cinsten. Başroldeki adam dışında, Kenny’nin babası (gerçek hayattaki babası Ronald Jacobson tarafından canlandırılıyor) filmin göze çarpan performanslarından birini sunuyor ve o kadar gerçek ki, neredeyse sakalının kıllarını hissedebiliyorsunuz.

Bununla birlikte, Kenny’nin birçok artı puanına rağmen, bazı insanların onu lanse etmeye hevesli olduğu ‘klasik’ olarak nitelendirilmiyor. Genellikle tuvalet mizahına çok fazla dayanır (punto amaçlanmamıştır) ve gerçek olsaydı daha komik olacağı hissine kapılırsınız. Yırtıcı, kahkaha dolu bir komedi bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacak, ancak hiçbir beklenti olmadan izlenecek, kendi adını taşıyan kahramanının fantastik bir karakter çalışması ve umarız sizin zırvalığınızı almak için para ödenenleri daha çok takdir etmenizi sağlayacak. .

Ve Kenny kimsenin elini sıkmak istemediğini söylerken, bu filmin sonunda ona sarılmayı dileyeceksiniz.

Kaynak: https://1080pfilmizle.org/

Başa dön tuşu