Medyum Yorumları

0
80

Medyum Yorumları

Medyumlar insanların zaman zaman ihtiyaçları olduğunda yardımcı olan kişilerdir. Aralarında yetenekli olanlar kadar dolandırıcı olarak nam salanları da bulunur. Site olarak bu konuda yaşanmışlığı veya bilgisi olan kişilerin yorumlarına başvuruyorlar. Medyum yorumları başlığı altında tüm bilgilerin paylaşılmasını ve olumsuz bir durum olması durumunda ortaya çıkarılmasını amaçlıyorlar.

Yorumlar Nasıldır?

Medyum olarak dünyanın neresinde olursa olsun bu işi yapan kişiler hakkında yorumlamalar ve bilgi paylaşımlarına dayanan bir sistemde çalışıyorlar. Almanya medyum hocalar veya diğer başlıkların altında ifşa ve öneriler şeklinde bilgiler oluyor. Bu konuda destek veya yardım ihtiyacı olan kişiler kolaylıkla bilgi alabiliyorlar.

Gerçek Medyumlar

Gerçekten medyum olan ve insanlara yardımcı olan kişiler hakkında da içerikler barındırıyorlar. Böylece destek almış veya yardım görmüş kişiler başkalarına da yardımcı olmak adına paylaşımlarda bulunuyor. Bunun için destek gerekmesi durumunda mutlaka önce siteye bakmalısınız. Sitede dolandırılan kişilerin yorumlarından da yola çıkarak kendinizi korumak adına önlem almanızı sağlayacak içerikler barındırıyorlar. Paranızdan olmamak için mutlaka okumalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here