Medyumlar ve Büyüler

0
22

Medyumlar ve Büyüler

Birçok medyum aşk büyüsü konusunda uzman olduğunu söyler. Aşk büyülerinin uzmanlık gerektiren bir büyü türü olduğu kesinlikle doğrudur. Fakat, herkesin sözüne de inanmamak lazımdır. Aşk büyüleri farklı şekillerde yapılabilmekte ve büyünün tutma zamanı da bu tekniklere göre uzayıp kısalabilmektedir. Etkili bir büyü yalnızca usta bir medyumun ellerinden çıkabilir.

Medyum Okşan uzun yıllardır aşk büyüleri konusunda uzmanlaşmış psişiklerden biridir. Yetenekleriyle birçok ilişkinin başlamasına vesile olmuş, dağılma arefesindeki birçok yuvayı da kurtarmıştır. Eğer söz konusu aşk büyüsüyse ihtiyacınız olan kişi bizzat kendisidir. Bu büyüler ciddi ve riskli büyülerdir ve asla amatörlerin ve tecrübesizlerin ellerine bırakılmamalıdır.

Birçok farklı tarzda aşk büyüsü vardır ve her tarzın da kendisine has malzemeleri, teknikleri, yöntemleri ve tılsımları bulunmaktadır. Büyünün tutabilmesi için bunların kusursuz olarak bir araya gelmesi gerekmektedir. En ufak bir kusurda büyü de kusurlu olur ve tutma ihtimali sıfıra iner. Aşk büyülerinde hataya yer yoktur. Bu büyüleri de tecrübeli ellere emanet etmek için birçok geçerli sebep bulunmaktadır.

Her büyüde olduğu gibi aşk büyülerinde de niyet çok önemlidir. Büyü yaptıracak kişi kesin ve net bir şekilde medyumun karşısında oturmalıdır ve söylenenler harfiyen uygulanmalıdır. Her şeyin kusursuz bir şekilde yapıldığı aşk büyülerinin tutma oranı epey yüksektir ve bu da yaklaşık iki hafta gibi kısa bir sürede gerçekleşir. Bazı büyüler zaman olarak daha azına ya da daha fazlasına ihtiyaç duyabilir. Bu da büyünün gücü ve etkisiyle alakalıdır.

Aşk Büyüleri Türleri

Aşk büyülerinin birden fazla türü ve yapılış şekli vardır. Örneğin papaz büyüsü, bağlama büyüsü ya da yumurta büyüsü de aşk büyüsü niyetine kullanılabilir. Bu büyüler farklı amaçlar için de kullanılabilmektedir. Fakat, sadece aşka özel büyüler de bulunmaktadır. Bunların yapılışı zor, fakat tutma oranı çok yüksektir. Bu tarz güçlü büyüler işin ehline emanet edilmelidir.

Medyum Okşan meslek hayatı boyunca en güçlü aşk büyülerini başarıyla gerçekleştirmiş medyumların başında yer almaktadır. Kendisine danışan herkes yanından memnun ayrılmış ve büyüleri tuttuğunda da birçok teşekkür mektubu göndermiştir. O asla yargılamaz ve insanları gereksiz yere strese sokmaz. Aşkın insana neler yaptırabileceğini çok iyi bilmektedir.

Aşk insanın içindeki en güçlü duyguların başında yer almaktadır, fakat maalesef kimi zaman aşkımıza karşılık alamayız. Her ne kadar çok sevsek de aynı şekilde sevilmemizin bir garantisi bulunmamaktadır. Bu yüzden, aşkı bulmak adına farklı yollara yönelebiliriz. Büyü de bu farklı yollardan biridir.

İnsanlar büyü yapanlara ve yaptıranlara genel olarak eleştirilerde bulunsa da bu bazen gereklidir. Kimsenin eleştirilerine kulak asmanıza gerek yoktur. Aşk yolunda her şey mubahtır. Mutlu olmak herkesin hakkıdır ve büyü de bu hakka kavuşmak için yapılabileceklerden bir tanesidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here