Eğitim

Nişantaşı Üniversitesi sertifikalı iş dünyasına yönelik eğitimler

Türkiye’nin saygın üniversiteleri arasında yer alan İstanbul Nişantaşı Üniversitesi ile Türkiye’nin köklü kuruluşlarından Yüksekbilgili Eğitim’in anlaşması sayesinde üniversite sertifikalı eğitimler tüm iş dünyasına açılıyor!

Üniversite eğitimlerinde alınan bilgilerle iş dünyasında uygulanması konusunda ciddi farklılıklar gözlemleniyor. Yetişmiş iş gücüne ihtiyaç duyulan ülkemizde bu farkı kapatmayı, daha nitelikli ve iş hayatına uyumlu bireyler yetiştirmeyi hedefleyen bu işbirliği sayesinde işletmelerin ihtiyaç ve beklentileri ile doğru iş gücü planlamasına katkıda bulunulacak.

Bununla birlikte gelişen teknolojiler, dijital dönüşüm ve yeni iş yapış şekillerine de uyum sağlaması gereken deneyimli iş gücüne yeni yetkinlikler (beceriler) kazandırmak adına iş hayatına atılmış olan bireylerin gelişimini de destekleyen eğitim programları yakında tüm Türkiye’yle paylaşılacak.

Nişantaşı Üniversitesi ve Yüksekbilgili Eğitim, mesleki ve bireysel gelişim eğitim programları ile iş dünyası deneyimi yüksek ve akademik kariyerli eğitimcileri bir araya getirerek iş hayatında yeni girecek olan ve iş hayatında deneyimli bireylere yeni fırsatlar yaratacak.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu