Gündem

Ortodontist

Ortodontist uzmanlar bu konuda özel eğitim alan kişilerdir. 5 yıllık diş hekimliği bitirildikten sonra ortodonti bölümünde yüksek lisans yaparak bu bölümde uzman olabiliyorlar. DM Klinik ise alanında en iyi ortodontist hekimleri bünyesinde barındırarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Ağız sağlığı her ne kadar çok önemsenmese dahi insan sağlığında önemli bir yere sahiptir.

Ağız ve diş sağlığı ile ilgili problemler oldukça kapsamlıdır. Çeşitli birçok sebebe bağlı olarak kişiler dişlerinde ya da çenelerinde problem yaşayabiliyor. Bu sorunlardan birisi ise kişilerin çene dar ya da genişliği ile ilgili yaşadığı problemler ve dişlerinin genellikle ayrıklığı ile ilgili sorunlardır. Bu problemlerin tedavisi için uzman kadro her zaman sizler ile birlikte.

Ortodontist ve Ortodonti

Ortodonti alanı diş sağlığı konusunda birçok kişinin karşısına çıkan bir problemdir. Bu alan oldukça kapsamlı bir alandır. Bu yüzden ortodonti tedavisinin alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi halde sağlıklı bir tedavi süreci olmayacaktır.

DM Klinik ortodonti konusunda kendini en iyi şekilde geliştiren ortodontist uzmanlar ile çalışmaktadır. Bu yüzden sizlerde problemlerinize kısa süre içinde çözüm bularak sağlıklı bir ağız ve diş yapısına sahip olabilirsiniz. Dişlerin düzgün bir şekilde sıralı olmaması ya da çene konusunda sorun olması durumunda ortodontistler tarafından gerekli tedavilerin yürütülmesi gerekmektedir. Sizde en iyi şekilde ortodonti tedavisi görmek istiyor iseniz vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu