Gündem

Özerşah Group’tan Araç Sahiplerine Önemli İpuçları

Özerşah Group’tan Araç Sahiplerine Önemli İpuçları

Teknolojinin gelişmesi, araç aksamları ve bakım işlemleri için farklı yöntemler de ortaya çıkmıştır. Bu noktada Türkiye’nin en kaliteli firmalarından biri olduğu bilinen Özerşah Group araç sahipleri için altın değerinde ipuçlarında bulundu. Firma yetkilileri, madeni yağlar konusunda sürücülerin kesinlikle düşmemesi gereken o hatalar hakkında açıklamalar yaptılar.

Yüksek kaliteli yağların içerdikleri formülasyonlar sayesinde motoru bozan tortu birikmelerine izin vermediğini ifade eden Özerşah Group, doğru seçimlerin araçlar konusunda hayat kurtardığını ifade etti. İşte, Özerşah Group yetkililerinden araçlar için madeni yağ seçimi konusunda önemli ipuçlarına dair merak edilen tüm detaylar.

Özerşah Group Yetkilileri Motor Yağında Doğru Fiyatın Çok Önemli Olduğu Dile Getirdiler!

Madeni yağlar konusunda piyasanın en saygın firmaları arasında gösterilen Özerşah Group, yağ seçimi konusunda en ucuz seçeneklere yönelmenin doğru bir yöntem olmadığını ifadeler. Bu noktada birçok yetkili, daha düşük fiyatlı ürünlerde uzun vadeli sorunlar yaşamak yerine kaliteli yağların seçilerek tortu ve çamur birikintilerinin önüne geçilmesi gerektiğini ifade ettiler.

Bu noktada fast food ve taze sebzeler örneğini veren yetkililer, insan vücudunda olduğu gibi sisteme zarar veren ürünlerin uzun vadede birçok probleme yol açabileceğini dile getirirken kaliteli yağ ürünlerinin araçlarda oldukça fayda sağladığının altını çizdiler.

Yağ Seçiminde Aracın Motor Türünü Bilmek Oldukça Önem Taşıyor!

Şimdilerde motor yağı pazarında birçok farklı ürünün yer aldığını belirten Özerşah Group yetkilileri, doğru yağ seçimi konusunda sürücülerin araç motorlarını mutlaka çok iyi tanımaları gerektiğini de ifade ettiler. Bu noktada ağır vasıta, hafif ticari araç ve motosiklet gibi farklı motor türlerine sahip araçlar için en uygun yağın bulunması ve bir uzman eşliğinde eklenmesinin çok önemli olduğunun da altı çizildi.

Özellikle elektrikli araçlarda doğru motor yağı kullanımının çok önemli olduğunu ifade eden Özerşah Group çalışanları, verimli bir elektrik enerjisi ve aynı zamanda aktarma organlarının sürtünme yönetimini sağlıklı yapabilmeleri için kaliteli e uygun yağların kullanılması gerektiğini ifade ettiler. Ayrıca uzmanlar, motorun hareketli olmayan parçalarında yüksek baskıya sahip olan vites sistemleri için de uygun motor tercihinin çok önemli olduğunu dile getirdiler.

Web VIMI. – Cretive Web Studio Katkılarıyla…

 

Başa dön tuşu