Pera Tiny House – Tiny House Türkiye Modelleri Fiyatları

0
68

Tiny house gelişmiş sistemlerin bir arada kullanılarak yeni nesil konaklamanın ortaya çıkarıldığı harika yapılardır. En gelişmiş şekliyle kullanıcıların konfor içerisinde yaşamalarına imkan sunabildiği alanlardır. Farklı ebatlardan oluşan yapısı, kullanıcıların beğenisini kazanacak çok özel detaylardan oluşuyor. Her bir alan özel olarak düşünülmüş durumdadır. İçerisinde daralmadan kolayca zaman geçirebilirsiniz. Yatak alanları çok özel kullanışlı püf noktalardan oluşmaktadır. İhtiyaç halinde ortaya çıkan ihtiyaç sonrası ortadan kalkabilen ayrıcalıklı yapısı ile iç kısmın konforlu ve ferah alana dönüşmesine olanak sağlıyor.

Çok sayıda tiny house modeli, firmamız tarafından müşteri taleplerine paralel olarak hayata geçiriliyor. Seçkin her bir model, farklı büyüklükten oluşuyor. Çevrenin olumsuz şartları göz önünde bulundurularak tıpkı sabit daire koşullarında üretilerek sizlerin kullanımına sunuluyor. Yılın farklı mevsimlerinde güven içerisinde yaşam sürebilmeniz adına deneyimli mimarlar ve mühendisler eşliğinde büyük bir özveri ile hayata geçiriliyor. Sizlerde bu özel tasarımları hayatınıza dahil ederken, ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz. Bu sayede ekonomik bir avantaj sağalarak keyifli hayatın kapılarını tiny house ile kolayca aralayabilirsiniz.

Tiny house Fiyatları
Tiny house fiyatları müşterilerimizin en çok merak etmekte olduğu konuların başında geliyor. Yeni nesil tatilcilik ve konaklamanın en çok tercih edilen şeklini oluşturuyor bu sebeple, tiny house evler büyük bir ilgi buluyor. Gebze başta olmak üzere tüm Türkiye’nin farklı noktalarına ekonomik tiny house seçeneklerini sunuyoruz.

Kaynak: https://peratinyhouse.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here