Stark Chain Nitelikleri Nelerdir?

0
67

Stark Chain Nitelikleri Nelerdir?

Kripto para piyasasında devrim yaratacak yeniliklere sahip olarak tasarlanan Stark Chain, dikkat çekici birçok niteliğe sahip. Merkezsiz ve Blockchain ağında düzenlenmesi imkansız bir akıllı kontrata sahip olmasının yanı sıra kendine has bir madencilik sistemi bulunması da çekiciliğini arttırıyor.

Proof of Acitve Algoritması

Stark Chain özellikleri arasında belki de en dikkat çekici olanını Proof of Active algoritması olarak söyleyebiliriz. Bilgisi olan veya olmayan herkesin madencilik yapmasına olanak sağlayan bu algoritma, madencilik cihazlarının ödül toplaması için internete bağlı olarak çalışmasını temsil eder.

Memo Wallet

Memo Wallet ise Blockchain ağında yapılan transferler içerisinde sınırsız karakter gönderimi yapılmasını sağlar. Bunun yanı sıra bu gönderimler isteğe bağlı olarak hem şifreli hem de şifresiz olarak yapılabilir.

Tersine Yarılanma ve Çevre Dostu Madencilik

Tersine yarılanma veya bir diğer adıyla Reverse Halving ile ödül dağıtımına yeni bir tarz getiren Stark, çevre dostu madenciliği sayesinde de elektrikten tasarruf ederken, donanım maliyetlerini en aza indirgemeyi hedefliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here