Tiny House – Trainer Tiny House Modelleri Fiyatları

0
135

Tiny House – Trainer Tiny House Modelleri Fiyatları

Tiny house güvenlik ve konforlu yaşam ihtiyaçlarında kullanıcılarına birçok seçenek sunan bir yapı modelidir. Tekerlekli evler ya da taşınabilir küçük evler olarak bilinen tiny house tasarımları müşteri tercihine göre üretilebilmektedir. Tiny house modellerinde güvenlik sağlanması için kilitli kapılar ve pencereler özel olarak üretilerek yapıya monte edilir. Uzman firmalar tarafından müşteri ihtiyacına göre acil durum sistemleri yapıya eklenebilmektedir. Bunun yanında yangın gibi tehlikeli durumlara karşı ihtiyaç duyulan malzemeler mutlaka evlerde bulunmalıdır.

Güvenlik tiny house evlerde mutlaka özen gösterilmesi gerekilen bir konudur. Genellikle bu evler müşterilerin doğal alanlarda gönül rahatlığı ile yaşaması için tasarlanmaktadır. Mini evler içinde ısıtmadan mutfağa, oturma alanlarından banyolara kadar ihtiyaç duyulan her şey konforlu olarak yer almaktadır. Tiny house boyutları on metrekareden otuz metrekareye kadar değişmektedir.

Yapının içerdiği malzemeler doğa dostu olarak seçilir. Enerji gideri masrafı oldukça düşüktür. İçerisinde 3 – 4 kişi kolaylıkla yaşam sürebilmektedir. Tiny house güvenlik ve tiny house fiyatları hakkında sektörde deneyimli firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Size özel çözümlerle hayalinizdeki şirin eve kavuşarak şehir yaşamının neden olduğu sorunlardan uzaklaşma şansı bulabilirsiniz.

Kaynak: https://www.trainertinyhouse.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here