Vega Ürünlerinin Sertifikası

0
58

Vega Ürünlerinin Sertifikası

Vegan veya vejetaryen hayvansal her türlü gıdayı red ederek bitkisel ürünleri tüketen insanlara vegan denilmektedir. Vegan felsefesi 1970 yılında ortaya çıkmış yeni bir beslenme şeklidir. Vegan ve vejeteryanlar arasında benzer ve farklı yönler bulunmaktadır. Vegan felsefesinin gelişmesiyle insanlar arasında bitkisel ürünlerin tüketimine dayalı bir rağbet olmuştur. Veganlar sayısı artması ile bitkisel ürünlerin üretimi ve sertifika işlemleri da başlatmıştır. www.vegavetaryen.com web sitesi veganlar için yüzde yüz bitkisel olarak üretilen ürünler için sertifikası işlemlerini yürütmektedir.

Nasıl Sertifika Alınabilir?

Vegan ürünlerin hayvansal hiç katkı olmadan üretilmesini sağlamak için uluslararası kuruluşlara akredite olmuş www.veganvejetaryen.com sitesi w-mark vegan logosu veganların kolayca ürünlere ulaşmasını sağlamıştır. Bu ürünler vegan sertifikası sayesinde daha güvenli bir şekilde tüketmesini sağlamıştır.

Vegan Ürünler Nasıl Belli Olur?

Vegan veya vejetaryenler için bazı etiketlendirme işlemleri yapılarak onlara hitap eden ürünler üretilmesini sağlamıştır. www.veganvejetaryen.com vegan ürünlerin daha belirleyici olması için vegan belgelendirme ile üretiminden son tüketiciye kadar hiç hayvansal katkı olmadığına dair belgelendirme yapılmıştır. www.veganvejetaryen.com sitesi veganlar için ürün sertifika ve belgelendirme işlemleri yaparak ürünlere uygunluk belgesi verilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here