Gündem

Windows 10 Pro Lisans

Windows 10 Pro, ilk olarak 2015 yılında piyasaya sürülen bir masaüstü işletim sistemidir.

Windows 8.1 Pro sürümünün daha iyi bir versiyonudur ve birçok yeni özellik ve iyileştirme içerir. Bunun yanında Windows 10 Pro, Internet Explorer’dan daha hızlı ve daha güvenli olan yeni Edge tarayıcısını da içerir. Ayrıca Windows 10 Pro, 4K ekranlar ve en yeni nesil işlemciler gibi yeni donanım ve yazılım standartları için üst düzey uyum göstermektedir.

Yani kısaca Windows 10 Pro bugüne kadarki tüm işletim sistemlerinden çok daha iyi bir işletim sistemidir. Tabi ki bu işletim sisteminin diğer işletim sistemlerinden iyi olduğunu bilen birçok kişi var ancak insanlar windows 10 pro lisans ücretlerini görünce ya bu işletim sistemini kullanmaktan vazgeçiyor ve eski işletim sistemlerini kullanıyor ya da kaçak olarak bu işletim sistemini kullanmaya başlıyor. Ancak kaçak kullanılan işletim sistemlerinin bilgisayarlar için zor zararlı olduğunu söylemekte fayda var. Peki ne yapacağız. Ucuz lisans satın alma şansımız var mı?

Ucuz Windows 10 Pro Lisans Nereden Alınır?

Açıkçası birçok kişi bu tarz ucuz Windows 10 Pro lisanslarını Aktif Hesap sitesi üzerinden kolaylıkla alabileceğini biliyor. Ancak siz bu siteyi duymamış olabilirsiniz. Eğer bir işletim sistemi lisansına ya da başka bir ürün lisansına ihtiyacınız varsa, tek yapmanız gereken bu siteye girmek ve piyasadaki en uygun fiyatlı ve güvenilir lisansları satın almak.

Başa dön tuşu